پاتایا

پاتایا

شهر ساحلی پاتایا که از اصلی ترین مقصد گردشگران تایلند است، در 148 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک واقع شده است و سواحل زیبا و هتل های لوکس و سرگرمی های متعدد آن بسیار شهرت دارند. شلوغ ترین فصل در پاتایا، سال نو میلادی و عید کریسمس است زیرا بسیاری از مردم تایلند نیز به این شهر می آیند. سال نو چینی در ماه فوریه نیز از دیگر مواقعی است که مسافران زیادی در پاتایا دیده می شوند. اما به طور کل پاتایا به دلیل فضای زیبای خود تقریبا در تمام طول سال گردشگران زیادی به خود می بیند. Pattaya Beach که در امتداد Beach Road قرار دارد به دلیل وجود بارها و مغازه های بسیار و دسترسی عموم، معمولا همیشه شلوغ و پر تردد است و منتهی شدن آن به خیابان "واکینگ استریت" Walking Street نیز سهم بسزایی در اقبال عمومی گردشگران به این منطقه از پاتایا دارد اما در عین حال شمال و جنوب شهر پاتایا، سواحل خانوادگی بهتری دارند که از لحاظ آرامش و محیط خود، محل مناسبی برای اقامت خانواده هاست.

Jomtien Beach در جنوب پاتایا از جمله آنهاست که هتل های بسیاری از جمله هتل آسیا و رویال کلیف نیز در همین ساحل واقع شده اند. در کنار تمام تفریحات پاتایا، مراکز خرید بسیاری نیز در پاتایا وجود دارند که از جمله آنها می توان به فروشگاه Big C، Lotus ، Royal Garden، Central Festival، Outlet، Carrefour،Mike و Foodland اشاره کرد.

در پاتایا گردشگران می توانند از تاکسی و موتور سیکلت استفاده کنند که اندکی با بانکوک تفاوت دارد. تاکسی های پاتایا به علت ساحلی بودن این شهر، در واقع وانت بارهایی دارای صندلی هستند و هزینه آنها توافقی است وبه تعدادمسافران بستگی دارد. موتور سیکلت نیز وسیله ای است که با پرداخت توافقی می توانید درپاتایا از آن استفاده کنید.

Pattaya Pattaya Pattaya Pattaya
Pattaya Pattaya Pattaya Pattaya

Iran Tour Agent Team

صفحه فیسبوک ما ما را در فیسبوک پیدا کنید.

Booking.com